Vakman van het Jaar moet nu ook goede ondernemer zijn

Het zijn zware tijden in de bouwsector, waardoor de titel Vakman van het Jaar nog begeerlijker is dan anders. Om voor de titel in aanmerking te komen, moet de vakman nu ook goed ondernemerschap tonen.

De komende maanden gaan schilders, metselaars, timmerlieden, loodgieters, hoveniers en andere vakmannen de strijd weer aan voor de titel 'Vakman van het Jaar'. Op de site www.vakmanvanhetjaar.nl kunnen vakmensen worden genomineerd door een klant, collega, branchevereniging of leverancier, maar ze kunnen zichzelf ook aanmelden.

Dit jaar telt niet alleen het oordeel van de vakjury mee, maar weegt ook de publieksstem zwaar. Bovendien wordt de vakman niet alleen op vakmanschap, maar ook op ondernemerschap beoordeeld omdat dit aspect voor de zelfstandige vakman steeds belangrijker wordt.

Marktplaats
De verkiezing wordt voor het derde opeenvolgende jaar georganiseerd door Werkspot.nl, een marktplaats voor klussen in en om het huis.
Doorsturen:

Neem een abonnement en download 460 exclusieve vakartikelen en 311 actuele HR-instrumenten!

Wilt u als HR-professional ook niks meer missen op uw vakgebied?